Kiekvienai progai

Einate į svečius ar gimtadienį, važiuojate aplankyti senelių ar seniai nematytų giminaičių, ruošiatės pasveikinti draugus su kūdikio atėjimu į pasaulį, norite atsidėkoti verslo partneriui ar žmogui, padariusiam gerą darbą? Medus – puiki, naudinga ir elegantiška dovana beveik visais atvejais. Senovės Egipte, norėdami pagerbti žmogų, nešdavo jam medų dovanų. „Balžeko bičių“ medų dovanoti taip pat gera, kaip ir jį ragauti. Šešiabriaunis stiklainis, paženklintas bitučių sparnelių motyvais, yra gražus ir stilingas tarsi kvepalų buteliukas. Jums pageidaujant, galime jį supakuoti į peršviečiamą arba popierinį dovanų maišelį.

Susisiekite

Vestuvėms

Saldus žodžių junginys „medaus mėnuo“ kilo nuo senovės žmonių papročio švęsti jaunųjų vestuves tol, kol baigdavosi medaus ir midaus atsargos. Nors šių žodžių kilmės dabar niekas nebeatsimena, tačiau apie saldžią vedybinio gyvenimo pradžią svajojama bus amžinai. „Balžeko bitės“ linki, kad saldi būtų ne tik pradžia, o visas gyvenimas.

Bitės – darni šeima, po vieną negyvena. Ir bitininkų šeimas visais laikais vienydavo rūpestis, kad jų auginamų bitelių šeimos būtų sveikos ir stiprios. Vyrai prižiūrėdavo avilius, moterys sukdavo medų – gamtos sukurtos taisyklės sudėliodavo šeimos gyvenimą į harmoningą visumą, kurioje nėra vietos liūdesiui ar pagundoms.

Padovanokite brangiems žmonėms „Balžeko bičių“ medaus vestuvių proga ir linkėkite gero, darnaus ir ilgo gyvenimo kartu.

Susisiekite

Kalėdoms

Medus

Yra daugybė priežasčių, kodėl medus – geriausia Kalėdų dovana. Dovanodami medų, linkite žmogui gero gyvenimo – sveiko ir saldaus. Kai už lango pradeda siausti pūgos ir pavasaris dar labai toli, medaus dovana draugams, kolegoms, verslo partneriams – bene geriausias pasirinkimas. Medus tikrai neužsigulės lentynoje, o laimingasis, gavęs jį dovanų, prisimins jus kiekvieną kartą, kai mėgausis saldumu. „Balžeko bičių“ šeimininkai į dovanas žiūri kūrybiškai: galime sukurti jums pritaikytą medaus etiketę, atviruką ir padėti jį supakuoti.

Vaškiniai eglutės žaisliukai

„Balžeko bitės“ didžiuojasi galėdamos jums pristatyti unikalius kalėdinius žaisliukus. Iš natūralaus bičių vaško išlieti žaisliukai primena sausainius, kvepia medumi ir vasara. Šie žaisliukai supakuoti dėžutėje kartu su lietuviškose pievose užaugusiu šienu.  Paslėpkite šieną po Kūčių stalo staltiese ir užsiimkite burtais! Tai puiki dovana užsienyje gyvenantiems draugams ir artimiesiems. „Balžeko bičių“ žaisliukai jau keliauja po visą pasaulį: nuo JAV iki Japonijos, nuo Didžiosios Britanijos iki Kipro.

Susisiekite